Ismerd meg lehetséges pozícióinkat!

Pillanatnyilag nincs szabad pozíciónk, de ez nem jelenti azt, hogy holnap sem lesz. Ezért is érdemes résen lenned, és vagy gyakran visszanézni oldalunkra, vagy már most elküldeni jelentkezésedet a következő pozíciókra. Lehet, hogy Te leszel az új tagja dinamikusan fejlődő cégünknek.

Webdizájner

Kedvenc eszközeid:
ceruza, rajztábla, rajzpad, filctoll, zsírkréta, radír
Ha grafikusként kisujjadban van a szakma, kreatív vagy, vágysz a minőségi munkára és a kihívásra, mint lehetőségre tekintesz, akkor ne habozz, várunk csapatunkba!

Feladatok:
  • Webdesign készítés
  • Nemzetközi és hazai márkák számára grafikai tervek készítése
  • Kreatív koncepciók vizualizálása
  • Arculattervezés
  • Egyéb print-és online grafikai feladatok
  • Nyomdai előkészítés
Elvárások:
  • Adobe programcsalád (Photoshop, InDesign, Illustrator) magas fokú ismerete
  • Drótvázkészítő programok ismerete
  • WebDesign trendek ismerete
  • Kreativitás és innovatív gondolkodásmód, kiváló esztétikai érzék
  • Gyors, precíz és ötletgazdag, proaktív személyiség, aki önálló és csapatban is kiválóan teljesít
Előnyt jelent számodra:
  • HTML és CSS ismeret
  • Site builder tapasztalat
  • Megoldás orientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs képességek, magabiztos fellépés
  • Fotózásban való jártasság
  • Videofelvétel készítésében, vágásában való tapasztalat
  • Angol vagy egyéb idegennyelvtudás
Jelentkezéshez szükséges anyagok:
  • Fényképes önéletrajz
  • Portfólió

Webfejlesztő

Kedvenc honlapjaid:
PHP.net, W3Schools, Validator.v3.org
Ha a HTML, JavaScript, PHP, Ajax, CSS, MySQL szavak nem csengenek idegenül, akkor már esélyes van ennek a pozíciónak a betöltésére. Ha nincs gyakorlatod, az sem probléma: lehetőséget biztosítunk rá, hogy megszerezd.

Feladataid közé tartozik:
  • Új dinamikus weboldalak tervezése és fejlesztése, és ezek integrálás a már meglévő rendszerekhez
  • Meglévő dinamikus weboldalak módosítása és továbbfejlesztése illetve optimalizálása
  • Fejlesztés csapatban és egyénileg egyaránt
  • IT projektek előkészítése, tervezése és kivitelezése
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési feladatok
  • Kapcsolattartás a külső felhasználókkal
Elvárásaink:
  • PHP, HTML, CSS, Javascript, Ajax magas szintű ismerete
  • RWS (responsive web design) ismerete
  • Adatbázis tervezés, MySQL ismeretek
  • Grafikusprogramok ismerete
  • Szakmai angolnyelv ismerete
Előnyt jelentenek számodra:
  • Adatbáziskezelési tapasztalat
  • Komplex rendszerek fejlesztésében, tervezésében szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Kreativitás, innovativitás, problémamegoldás, együttműködőképesség
Jelentkezésnél küldd el nekünk:
  • fényképes önéletrajzod
  • referenciádat

Szövegíró

ceruza, toll, billentyűzet, radír
Napjainkban jó szöveg nélkül a legjobb honlap is csak egy lehet a sok közül. Ha alkotó szellemű vagy, dinamikusan dolgozol, de a kreatív koncepciók szöveges megjelenítése sem okoz gondot számodra, akkor Te vagy a mi emberünk!

Feladataid lesznek:
  • Termékelírások, web-oldal információk megírása
  • Landing oldalak szövegezése
  • Konverzió-és hitelességnövelő online megjelenő szövegek kivitelezése
  • Vizuális kreatív ötletelésen való aktív részvétel
  • Jártasság a SEO területén
  • Keresőoptimalizálásban való jártasság
  • Online marketing iránti elkötelezettség
  • Jó dinamikájú, sales orientált szövegek írása
  • Kitűnő nyelvhelyesség
  • Könnyen fogyasztható stílus
  • Fantáziadús szövegírás
  • Jó memória, jó kommunikációs képességek, határozott fellépés
  • Precíz munkavégzés, határidők betartása
  • Kommunikációs vagy marketingkommunikációs végzettség
  • Angol vagy egyéb idegennyelv ismerete
Jelentkezésnél szükséges anyagok:
  • Online/Offline felületen megjelent saját szöveg
Kapcsolatfelvétel
Üzenet küldése
Hírlevél
Név:
Feliratkozom